Akcesoria BHP


Akcesoria BHP znajdują zastosowanie w różnych branżach i wykonywanych pracach. Są one niezbędne do zapewnienia ochrony pracowników, minimalizując ryzyko ich wypadków i urazów. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości produktów, które sprawdzą się do ochrony twarzy, głowy, dróg oddechowych, słuchu i wzroku użytkowników, a także innego asortymentu - sprzętu do pracy na wysokości, apteczek, nakolanników czy akcesoriów przeciwpożarowych lub ostrzegawczych, znajdziesz je w naszej ofercie!

Akcesoria związane z bezpieczeństwem i higieną pracy - dlaczego są niezbędne?

W celu zagwarantowania pracownikom różnych branż bezpieczeństwa przed wypadkami i urazami, a także innymi zagrożeniami, jakie mogą wystąpić w miejscu pracy oraz zapewniania higienicznych warunków wykonywania powierzonych obowiązków, konieczne jest zadbanie o zakładanie przez nich nie tylko odzieży roboczej, lecz także dodatkowych akcesoriów, służących do ochrony wzroku, słuchu czy dróg oddechowych. Akcesoria bhp są także niezbędne stosowania w celu przestrzegania wymogów prawnych w wskazanych w ustawach.

W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów, które spełniają najwyższe normy jakości. Znajdziesz u nas akcesoria bhp do ochrony głowy, słuchu, wzroku, układu oddechowego. Są one solidne, wytrzymałe, wygodne i bezpieczne, a przy tym zapewniają pracownikom komfort ich użytkowania. Wszystkie nasze produkty są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw.

Oprócz wymienionych produktów dla klientów przygotowaliśmy także ofertę innych akcesoriów bhp, które są ważne dla zagwarantowania bezpieczeństwa pracowników w ich środowisku pracy oraz ochrony na wypadek zaistnienia różnych okoliczności. Znaleźć można u nas zatem sprzęt do pracy na wysokości, apteczki, gaśnice i inne produkty przeciwpożarowe, a także różnego rodzaju akcesoria bhp o charakterze pomocniczym i ostrzegawczym (np. taśmy ostrzegawcze, trójkąty ostrzegawcze, pachołki drogowe, zawiesie pasowe, latarki czy lampy błyskowe).

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników - zamów akcesoria bhp

Akcesoria bhp znajdują zastosowanie w wielu branżach: budownictwie, przemyśle ciężkim, produkcji spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, logistyce, rolnictwie, ogrodnictwie, laboratoriach, a także transporcie oraz wielu innych. W każdej z nich mogą być potrzebne nieco inne produkty ochronne, choć część z nich (np. apteczki czy gaśnice) są uniwersalne i niezbędne w każdym zakładzie pracy.

Ważne jest, aby zamówione akcesoria, z których na co dzień korzystają pracownicy, nie tylko gwarantowały pełne bezpieczeństwo oraz ochronę w miejscu pracy, chroniły przed różnymi zagrożeniami, lecz również były wygodne do użytkowania. Z tego powodu w naszym sklepie stawiamy na produkty wysokiej jakości. Wybierając akcesoria bhp z naszej oferty zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy są w pełni chronieni, a swoje obowiązki wykonują w komfortowy sposób.

Kategorie produktów, które znajdziesz w naszym sklepie

Zajmujemy się sprzedażą odzieży roboczej oraz akcesoriów bhp od wielu lat, dokładając starań, aby wszystkie nasze produkty spełniały wymagane normy, odznaczały się wysoką jakością, były funkcjonalne i wytrzymałe, a także realizowały swoje ochronne zadanie w najlepszy możliwy sposób. Oferujemy bogatą akcesoria bhp, które można podzielić na następujące kategorie:

Akcesoria bhp do ochrony głowy - naszym klientom oferujemy kaski ochronne, które chronią głowę przed urazami spowodowanymi upadkiem przedmiotów, uderzeniami oraz innymi zagrożeniami mechanicznymi.

Akcesoria do ochrony wzroku - w produktach służących do ochrony wzroku znajdują się zarówno gogle, jak i okulary ochronne, które mają za zadanie chronić oczy przed odpryskami, pyłem, niebezpiecznymi substancjami, chemikaliami oraz promieniowaniem UV.

Akcesoria bhp do ochrony słuchu - w tej kategorii produktów znajdują się nauszniki, słuchawki oraz zatyczki, które chronią przed hałasem mogącym powodować trwałe uszkodzenie słuchu.

Akcesoria bhp do ochrony twarzy - gwarantują ochronę całej twarzy przed mechanicznymi uszkodzeniami, chemikaliami, ciepłem i promieniowaniem. Sprawdzą się w spawalnictwie, obróbce metali, pracach chemicznych i w laboratoriach.

Akcesoria bhp do ochrony dróg oddechowych - tego rodzaju artykuły to przede wszystkim maski ochronne, które zabezpieczają drogi oddechowe przed pyłami, gazami i innymi szkodliwymi gazami. W naszej ofercie znajdują się również wymienne filtry do masek.

Nakolanniki - ich zadaniem jest ochrona kolan pracowników w czasie wykonywania różnego rodzaju obowiązków wymagających częstego klęczenia lub narażonych na urazy mechaniczne. Wszystkie nasze nakolanniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uderzenia i ścieranie. Jednocześnie zapewniają wygodę ich użytkowania i swobodę ruchów.

Sprzęt do pracy na wysokości - wśród dostępnych produktów w naszym sklepie znaleźć można również sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków zawodowych na wysokości - liny asekuracyjne, szelki bezpieczeństwa oraz pasy, które zapobiegają upadkom.

Apteczki - w każdym zakładzie pracy powinna znajdować się apteczka wyposażona w podstawowe środki opatrunkowe, leki i narzędzia do udzielania pierwszej pomocy. Powinna być ona łatwo dostępna i regularnie uzupełniana.

Gaśnice i akcesoria przeciwpożarowe - każdy zakład pracy powinien posiadać odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe, a także dysponować gaśnicą umieszczoną w łatwym do odnalezienia miejscu.

Oprócz wymienionych kategorii produktów oferujemy również inne akcesoria bhp, takie jak taśmy ostrzegawcze, pachołki drogowe, trójkąty ostrzegawcze, lizaki drogowe, lampy błyskowe, latarki, pasy podtrzymujące plecy. Chcesz dopasować akcesoria bhp do potrzeb Twojego zakładu pracy? Służymy pomocą w tym zakresie! Skontaktuj się z nami!

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji.
Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu
gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian
ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody.