Czapki


Czapki robocze i kominiarki

Czapki robocze są istotnym elementem uzupełniającym strój roboczy. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Ich głównym zadaniem jest ochrona głowy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zimno, promieniowanie słoneczne, wiatr, ale też przed mniejszymi uderzeniami, a tym samym urazami oraz zabrudzeniami. Czapki robocze są powszechnie stosowane w wielu branżach - od budownictwa, przez przemysł, po rolnictwo i ogrodnictwo. W naszym sklepie znajdziesz wygodne, wytrzymałe i ciepłe czapki robocze, a także kominiarki oraz czapki robocze letnie chroniące przed słońcem, specjalnie przygotowane na upalne dni.

Rodzaje czapek roboczych dostępnych w sklepie Pirat BHP

W asortymencie sklepu Pirat BHP znajdują się różne rodzaje czapek roboczych. Dostępne w naszej ofercie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się wysoką użytecznością podczas pracy w niekorzystnych, zimowych warunkach. Oferujemy także kominiarki oraz czapki letnie przeznaczone do ochrony głowy przed promieniowaniem słonecznym. Kupisz u nas:

  1. Czapki zimowe - czapki zapewniające ochronę przed zimnem i utratą ciepła pracownika. Stosowane głównie w czasie pracy na zewnątrz podczas niskich temperatur.

  2. Czapki letnie - czapki z daszkiem dostępne są w naszym sklepie są wykonane z oddychających materiałów. Chronią twarz oraz głowę przed słońcem, promieniowaniem UV oraz wysoką temperaturą. Mogą również zapewniać ochronę przed zanieczyszczeniami.

  3. Kominiarki - gwarantują ochronę przed zimnem i wysoki komfort termiczny.

  4. Czapki odblaskowe - ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownika w warunkach słabej widoczności.

Zalety stosowania czapek roboczych

Czapki robocze stanowią element odzieży pracownika, który przydatny jest w wielu różnorodnych warunkach wykonywania obowiązków. Sprawdzą się one przede wszystkim w celach takich jak:

  • Ochrona przed warunkami pogodowymi - czapki chronią przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi - zimnem, deszczem, słońcem, zapewniając tym samym komfort pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

  • Ochrona przed urazami i zabrudzeniami - niektóre modele zapewniają ochronę głowy przed lekkimi uderzeniami czy zabrudzeniami.

  • Higiena pracy - czapki jednorazowe zapobiegają kontaktowi włosów z maszynami lub produktami, co jest szczególnie ważne w branżach spożywczych i farmaceutycznych. Potrzebujesz jednorazowych czepków dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, branży produkcyjnej? Sprawdź naszą kategorię produktów: odzież krótkiego użytkowania.

Wybierając czapkę roboczą należy zwrócić uwagę na warunki pracy, w których będzie ona stosowana, oraz wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Ważne jest, aby czapka była wykonana z materiałów wysokiej jakości, zapewniała odpowiednią cyrkulację powietrza i była dopasowana do rozmiaru głowy pracownika, dzięki czemu zostanie zachowany komfort noszenia podczas realizacji obowiązków zawodowych.

Wybór odpowiedniej czapki roboczej w sklepie Pirat BHP

W kategorii czapek roboczych posiadamy bogaty wybór produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy wysokiej jakości czapki zimowe, które zapewniają wysoki komfort pracy w chłodne dni. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i niskimi temperaturami, a jednocześnie są wygodne i funkcjonalne.

Oprócz czapek zimowych oferujemy także inne produkty przeznaczone do ochrony przed zimnem: kominiarki, golfy, szaliki oraz chusty. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Z łatwością dopasować można zarówno kolor, jak i fason do indywidualnych preferencji.

Przygotowaliśmy również gamę produktów dopasowaną do pory letniej, czyli czapki z daszkiem, które charakteryzują się wykonaniem z przewiewnych materiałów wysokiej klasy, odpornych na działanie słońce i chroniących przed jego niekorzystnym wpływem. Znajdujące się w naszej ofercie czapki z daszkiem pozwalają na regulację i dopasowanie do obwodu głowy. Są one także dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych.

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji.
Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu
gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian
ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody.