Produkty


Sklep z odzieżą roboczą, odzieżą ochronną i artykułami BHP

Sklep internetowy Pirat oferuje szeroką gamę produktów ochronnych i bhp. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalna odzież robocza i odzież ochronna wykonane z najwyższej jakości materiałów, które mogą służyć przez lata zapewniając bezpieczeństwo i ochronę przed niekorzystnymi warunkami pracy oraz różnego rodzaju artykuły bhp. Z zaopatrzenia proponowanego przez nas skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i firmy oraz instytucje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w razie pytań na temat znajdujących się w niej produktów.

Odzież robocza i ochronna - szeroka gama produktów

Nasza firma jest producentem ubrań roboczych i ochronnych oraz produktów bhp. W naszym sklepie internetowym znaleźć można wyłącznie bezpieczne i praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w różnych branżach - wśród pracowników produkcji, budowlańców, mechaników, techników, serwisantów oraz osób pracujących w trudnych warunkach. W naszej ofercie znajduje się także jednorazowa odzież robocza przeznaczona do zastosowań medycznych i higienicznych, a także odzież gastronomiczna.

Oferujemy produkty wykonane z różnych tkanin - od materiałów bawełnianych, przez materiały syntetyczne, przeciwdeszczowe i specjalnie wzmacniane, które chronią miejsca narażone na działanie szkodliwych czynników. Znajdziesz u nas również obuwie robocze, które jest odporne na przenikanie wilgoci oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu buty robocze są nie tylko bezpieczne, lecz również wygodne.

Znajdujące się w naszym asortymencie rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i higienę pracy. Od lat korzystają z nich przedstawiciele różnych zawodów, z łatwością dopasowując artykuły z naszego sklepu do rodzaju wykonywanej pracy. Dokładamy starań, aby oferowana przez nas odzież robocza, ochronna i bhp spełniała oczekiwania naszych klientów, poprawiając komfort pracy.

Szeroki wybór ubrań roboczych - co znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajduje się bogata gama różnych produktów, wśród których znajdują się:

 • Biała odzież robocza,
 • Odzież gastronomiczna,
 • Odzież robocza dla różnych branż,
 • Ubrania ochronne,
 • Odzież jednorazowa,
 • Odzież odblaskowa i ostrzegawcza,
 • Odzież medyczna,
 • Akcesoria BHP.

Wśród ubrań roboczych znajdujących się w naszej ofercie znaleźć można:

 • Spodnie robocze (spodnie na pas, spodnie ogrodniczki, spodnie ocieplane, spodnie wyposażone w praktyczne kieszenie),
 • Bluzy robocze,
 • Polary,
 • Kombinezony,
 • Koszulki i t-shirty,
 • Ubrania przeciwdeszczowe,
 • Ubrania o właściwościach antystatycznych,
 • Odzież trudnopalną,
 • Odzież roboczą na lato,
 • Kurtki robocze i bezrękawniki,
 • Czapki letnie i zimowe,
 • Ubrania jednorazowe,
 • Fartuchy robocze,
 • Kamizelki odblaskowe,
 • Rękawiczki robocze,
 • Bieliznę i skarpety,
 • Obuwie robocze,
 • Wiele innych produktów, w tym akcesoria takie jak gogle czy maski ochronne, kaski, opaski odblaskowe czy instrukcje bhp i ppoż.

Odzież robocza a odzież ochronna

Ubranie robocze podzielić można na dwie kategorie: odzież robocza oraz odzież ochronna. Posiadają one różne przeznaczenie. Odzieżą roboczą nazywa się proste ubranie robocze służące do pracy, w której nie ma żadnych zagrożeń, zakładane w celu ochrony ubrania pracownika przed zabrudzeniami. Z kolei odzież ochronna ma za zadanie chronić pracownika i/lub jego ubranie przed uszkodzeniami mechanicznymi lub warunkami atmosferycznymi i termicznymi. Za tego rodzaju odzież uznawana jest odzież budowlana, odzież ocieplana, odzież spawalnicza, odzież posiadająca odblaskowe elementy poprawiająca widoczność pracowników przy niedostatecznym oświetleniu, odzież trudnopalna czy odzież przeciwdeszczowa.

Odzież robocza letnia i zimowa - na każdą porę roku

Nasz sklep z odzieżą bhp oferuje odzież roboczą i odzież ochronną dopasowaną do różnych pór roku. Znaleźć u nas można zarówno ubrania robocze dedykowane do noszenia letnią porą, takie jak czapki z daszkiem, t-shirty, koszulki polo czy szorty, jak i przeznaczone na zimę, gdy temperatura zewnętrzna mocno się obniża. Zaliczyć do nich można kurtki robocze, bluzy i polary, spodnie robocze ocieplane, bieliznę termiczną oraz czapki zimowe. Dostępne artykuły bhp chronią pracowników niezależnie od warunków pogodowych, w jakich przychodzi im pracować.

W sprzedaży posiadamy odzież specjalistyczną różnych producentów ubrań roboczych, a także artykuły produkowane bezpośrednio przez nas. Stawiamy na odzież roboczą najwyższej jakości, w dużej części produkowaną w Polsce. W naszym sklepie internetowym znajdują się artykuły i ubrania bhp dopasowane do różnych branż i potrzeb klientów.

Pirat - profesjonalny sklep z odzieżą roboczą, ochronną i odzieżą BHP

Nasza firma to zarówno producent odzieży roboczej i ochronnej, jak i hurtownia bhp. W branży działamy od 1996 roku, a nasze produkty są używane nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach europejskich. Stawiamy na wysokiej jakości materiały, które pozwolą skutecznie chronić pracowników przed różnorodnymi niekorzystnymi warunkami pracy, a dostępne w naszej ofercie artykuły spełniają obowiązujące standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki doskonale przemyślanym i funkcjonalnym rozwiązaniem zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów.

Oferujemy bogatą ofertę produktów, wśród której znajdują się ubrania robocze, ubrania ochronne, obuwie robocze oraz inne środki ochrony indywidualnej. Znaleźć można u nas rozwiązania dedykowane różnym branżom, w tym gastronomicznej, medycznej, budowlanej, spożywczej czy spawalniczej. Ubrania robocze i ochronne wykonywane są także z różnych materiałów, takich jak bawełna zdekatyzowana, elanobawełna, ortalion oraz innych specjalistycznych materiałów w wielu kolorach.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy nie tylko sprawną realizację zamówienia, lecz również pomoc w zakresie doboru produktów do potrzeb i oczekiwań. Zajmujemy się również szyciem ubrań roboczych i ochronnych oraz wykonywaniem indywidualnych zamówień według dostarczonego wzoru. Możemy wykonać także nadruk firmowy różnymi metodami. Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty - skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Akcesoria BHP

W naszym sklepie dostępna jest zarówno odzież bhp, jak i różnego rodzaju artykuły bhp, które mają na celu zapewnić pracownikom bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Znaleźć można u nas m.in. akcesoria do ochrony głowy, wzroku, słuchu, dróg oddechowych, nakolanniki, sprzęt do pracy na wysokościach, apteczki oraz akcesoria przeciwpożarowe. Wśród oferowanych produktów znajdują się także instrukcje, znaki bhp i PPOŻ. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji.
Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu
gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian
ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgody.